Płytki dywanowe Desso

Desso jest czołowym światowym dostawcą wysokiej jakości wykładzin do użytku komercyjnego i biznesu. Zapewniają wysoka jakość wzorów oraz certyfikat Cradle to Cradle®. To systemy doskonałego wzornictwa dostępne w wielu nowoczesnych i tradycyjnych kolorach, wzorach i fakturach. Włókna wykładzin pochłaniają dźwięki i izolują ciepło (czym grubszy dywan, tym większy efekt izolacji akustycznej oraz oszczędność energii). Powierzchnia płytek DESSO jest bardziej miękka i sprężysta niż inne tradycyjne produkty.

Wykładziny AirMaster®

Innowacyjna niskopętelkowa wykładzina, która w zakresie designu i funkcjonalności osiąga wyższy poziom. Dzięki opatentowanej technologii, AirMaster® wychwytuje cząsteczki pyłu z powietrza, znacznie bardziej efektywnie niż jakiekolwiek inne pokrycie podłogowe (znaczne zmniejszenie stężenia cząstek pyłu zawieszonego w powietrzu, aby nie unosiły się w powietrzu i nie były wdychane). Duży wybór kolrów oferuje wiele możliwości kombinacji i wydzielania stref w pomieszczeniach, czy budynkach.

Wykładziny Essence

Kolekcja wykładzin Essence to wytrzymała wykładzina w bardzo przystępnej cenie. Wykładzina posiada najwyższą klasę użytkową 33 oraz odpowiednio wysoką gramaturę. Płytkę dywanową Essence można dowolnie łączyć (Essence, Essence Structure, Essence Maze oraz Essence Stripe). Połączenie tych płytek stworzy niespotykanie kreatywne zestawienie wzorów. Nowa linia płytek wykładzinowych składająca się ze wzorów Essence, Essence Stripe i Essence Maze to przede wszystkim solidne i wytrzymałe produkty biznesowe. Trzy charakterystyczne wzory i wyraziste kolorowe linie dostępne w kolekcji Essence zapewniają szeroki zakres możliwości projektowych. Kolekcja Essence to połączenie geometrycznych bloków, liniowych wzorów i dopasowanych jednolitych kolorów, które wyjątkowo dobrze sprawdza się w licznych komercyjnych zastosowaniach takich jak biura, szkoły czy placówki opieki zdrowotnej.