Płytki dywanowe Burmatex

Płytki Burmatex

Burmatex® jest jednym z wiodącym projektantów i producentów płytek dywanowych i paneli do pomieszczeń użytkowych. Oferta produktów zawiera wykładziny igłowane, igłowane strukturalne , pętelkowe, welurowe i pętelkowe strukturalne jako wykładziny i płytki (oraz paneli) dywanowe, jak również system performance barrier i maty wejściowe.

Pętelkowe płytki dywanowe

Solidna struktura pętelkowych płytek dywanowych i paneli cechuje się wytrzymałym na zużycie wykończeniem z wieloma dostępnymi opcjami wzorniczymi obejmującymi różne gładkie kolory, wzory liniowe i unikalne piękne struktury. Kolekcje pętelkowe z klasyfikacją BREEAM A i A + są produkowane do układania razem ze wszystkimi seriami burmatex® jako uzupełnienie każdego projektu wnętrza, a seria Tivoli obejmuje do 41 różnych kolorów. Pętelkowe płytki dywanowe i panele z klasą użytkową 33 zapewniają szerokie możliwości uzyskania unikalnych podłóg dzięki ich miękkości, zwiększając wygodę i komfort każdego środowiska obiektowego.

Panele dywanowe

Ten nowy kształt jest odpowiedni do wykorzystania w pomieszczeniach użytkowych (klasa 33), jest w pełni zgodny z BREEAM i SKA a panele zachowują prostotę modułowego układania podłóg, jednocześnie wzbogacając możliwości projektowe portfolio produktów burmatex®. 27 kolorów wybranych dla płytek tivoli obejmuje wszystkie 7 kolorów tivoli tultiline, wraz z dopasowanymi do nich kolorami gładkimi. Zapewnia to paletę zawierającą odcienie jasne, ciemne i neutralne z dwoma opcjami projektowymi – łącząc wszystkie nowoczesne zalety serii tivoli z nowymi możliwościami układania.

Dekoracyjne pętelkowe płytki podłogowe

Dekoracyjne pętelkowe płytki podłogowe burmatex® łączą trwałość, wytrzymałość struktury pętelkowej z ciągle poszerzanymi możliwościami projektowymi.
Piękne wykończenie wysokiej jakości naszych kolekcji z klasyfikacją BREEAM A i A + wprowadza możliwość unikalnych, wyróżniających się instalacji z dostępnymi wykończeniami hadron, tandem, strands, surface oraz up/down.
Łącząc użytkową klasę zużycia 33 i nieskończone możliwości projektowe z miękkim, wygodnym wykończeniem, strukturalne pętelkowe płytki podłogowe burmatex® to doskonały dodatek do każdej przestrzeni użytkowej lub przestrzeni publicznej, tworząc przyjemne środowisko pracy

Płytki dywanowe igłowane strukturalne

Przełomowa technika produkcji wykładzin igłowanych strukturalnych Burmatex® przedefiniowała potencjał projektowy dostępny we wnętrzach użytkowych. Wprowadzając innowacyjną mieszankę tekstur i kolorów, te zgodne z z klasyfikacją BREEAM A i A +, kolekcje zapewniają uderzające, nowoczesne wzornictwo z kolorowymi paletami, ułatwiające tworzenie unikalnych podłóg. Kolekcja użytkowa obejmuje wzorce lateral, zip and code w 18 różnych kolorach, idealne do wykończeń w środowisku pracy, szkole, biurze czy studiu.

Igłowane wykładziny w rolce i płytce

Burmatex® jest znana ze swojego doświadczenia i innowacji w produkcji igłowanych wykładzin w płytkach i rolkach z wieloma dostępnymi popularnymi wykończeniami i kolorami, takimi jak cordiale i academy.
Asortyment produktów igłowanych obejmuje szereg popularnych wykończeń od stylowych cienkich prążków do nowoczesnych grubych prążków i klasycznych gładkich płytek dostępnych w 32 kolorach. Produkty igłowane są wytwarzane z myślą o wymagających zastosowaniach, co sprawia, że są idealne w obszarach o dużym natężeniu ruchu obejmujących szkoły, biura i miejsca publiczne, gdzie wymagane są miękkie, trwałe rozwiązania.

Płytki dywanowe welurowe

Welurowe płytki dywanowe Burmatex® mają wygodne wykończenie, są miękkie w dotyku i mają wygląd pluszu. Wyrafinowany wpływ projektu naszych wytrzymałych strzyżonych płytek idealnie zapewnia wygodę w lokalizacjach użytkowych, w dużych przestrzeniach i ograniczonych obszarach. Dzięki klasyfikacji A i A A + BREEAM, seria płytek welurowych to rozwiązanie zwiększające komfort środowiska mieszkalnego lub użytkowego, a oryginalna seria jest dostępna w 13 kolorach dopasowanych do każdego projektu wnętrza.

Płytki dywanowe system performance barrier

System burmatex® performance barrier zapewnia najlepsze rozwiązanie dla wejść, przedłużając żywotność i wygląd wewnętrznych wykładzin i podłóg.System performance barrier został opracowany poprzez połączenie przędz chłonnych i z recyklingu, do ochrony wewnętrznego wykończenia podłóg przed zanieczyszczeniami i wilgocią wnoszoną na butach i kołach, co sprawia, że jest idealny do wejść takich jak korytarze główne, windy i klatki schodowe. Seria Armour jest dostępna z dziewięcioma różnymi wykończeniami oferującymi połączenie stylów neutral, stripe i block w kolorze szarym i niebieskim, które dopełnią każde wnętrze.