Płytki winylowe

Wykładziny PCV lub inaczej zwane wykładziny winylowe lub PCW to rodzaj elastycznej posadzki podłogowej wykonanej przede wszystkim z polichlorku winylu.
Wykładziny w formie płytek i paneli PCV stworzono przy użyciu najnowocześniejszych procesów i technologii produkcyjnych, dzięki czemu uzyskano wrażenie bardzo realistycznego i naturalnego wyglądu drewna, kamienia oraz wzorów abstrakcyjnych.Dekoracyjne płytki i panele PCV od momentu wprowadzenia na rynek stały się bardzo atrakcyjnym materiałem podłogowym w placówkach handlowych, wypoczynkowych, służbie zdrowia i innych segmentach rynku. Płytki PCV to produkt łatwy w instalacji i pielęgnacji, mocny i niezwykle trwały, o wyglądzie i fakturze drewnianej czy kamiennej podłogi.
Z szerokim wachlarzem wzorów inspirowanych naturą i najnowszymi trendami, luksusowe płytki winylowe firmy Tarkett gwarantują doskonałą funkcjonalność i elastyczność oraz niepowtarzalny wygląd. Dostępna w płytkach i deskach, kolekcja ta jest idealna do pomieszczeń komercyjnych, takich jak domy towarowe, sklepy, obiekty publiczne, biura i mieszkania.
Kolekcja dekoracyjnych płytek i paneli Allura firmy Forbo inspirowana naturalnymi materiałami podłogowymi: drewnem i kamieniem, posiada wszystkie właściwości elastycznej wykładziny winylowej: daje uczucie ciepła pod stopami, pochłania dźwięki, jest łatwa w instalacji i pielęgnacji, mocna i niezwykle trwała.