Menu

Wykładziny hotelowe:

Obszary dużego natężenia ruchu (wejście, korytarze, recepcja, poczekalnie)

To miejsca w którym powstają pierwsze wrażenia, miejsce gdzie potrzebujesz łatwych w czyszczeniu i utrzymaniu oraz trwałych podłóg, które wraz z upływem czasu nadal dobrze wyglądają pomimo dużego natężenia ruchu oraz są odporne na zarysowania i uderzenia powstające podczas codziennego użytkowania, najlepiej z charakterystycznymi pasami i/lub kolorowymi wzorami.

Wykładziny hotelowe – proponujemy produkty:

Klatka schodowa

Schody są narażone na intensywną eksploatację, aby zachować bezpieczeństwo i wyciszyć hałasy, potrzebujesz mocnych, trwałych i łatwych w utrzymaniu wykładzin o bardzo dobrych właściwościach akustycznych.

Wykładziny hotelowe – proponujemy produkty:

Gerflor

  Łazienki i toalety

  Do tych pomieszczeń potrzebujesz trwałych, antypoślizgowych podłóg, które są łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu oraz zapewniają komfort i higienę użytkowania.

  Wykładziny hotelowe – proponujemy produkty:

  Administracja, biura

  Aby stworzyć spokojne, przyjazne otoczenie do pracy potrzebujesz trwałych, łatwych w czyszczeniu i utrzymaniu podłóg o ładnym wyglądzie i doskonałej akustyce.

  Wykładziny hotelowe – proponujemy produkty:

  Sale konferencyjne, sale wystawowe

  Do stworzenia atmosfery komfortu oraz inspiracji do dyskusji i pracy potrzebujesz podłóg mocnych, łatwych w utrzymaniu najlepiej obdarzonych doskonałymi właściwościami akustycznymi.

  Wykładziny hotelowe – proponujemy produkty:

  Bary, jadalnie, kawiarnie

  Do stworzenia atmosfery ciepła i czerpania przyjemności z każdego posiłku potrzebujesz podłóg mocnych, łatwych w utrzymaniu najlepiej obdarzonych doskonałymi właściwościami akustycznymi.

  Proponujemy produkty:

  Pokoje dzienne, sypialnie

  Do zapewnienia atmosfery spokoju, odpoczynku i domowego komfortu potrzebujesz podłóg mocnych, łatwych w utrzymaniu najlepiej obdarzonych doskonałymi właściwościami akustycznymi.

  Proponujemy produkty:

  Pokoje Spa, kuchnia, pralnia, szatnie

  To pomieszczenia, w których potrzebujesz higienicznych, łatwych w utrzymaniu i wodoszczelnych podłóg, które są antypoślizgowe i odporne na ścieranie, zapewniające zdrowe, higieniczne i komfortowe wrunki do pracy i przebierania.

  Proponujemy produkty:

  Wykładziny hotelowe

  Masz pytania, chciałbyś uzyskać więcej informacji dotyczacych usług, produktów lub omówić szczegóły swojej inwestycji, nie wahaj się, zadzwoń lub napisz do nas - jesteśmy po to aby doradzić Ci na każdym etapie projektu.

  Skontaktuj się z nami teraz