Menu

Wykładziny do placówek medycznych i szpitala:

Obszary dużego natężenia ruchu (wejście, korytarze, recepcja, poczekalnie)

To miejsca w którym powstają pierwsze wrażenia, miejsce gdzie potrzebujesz łatwych w czyszczeniu i utrzymaniu oraz trwałych podłóg, które wraz z upływem czasu nadal dobrze wyglądają pomimo dużego natężenia ruchu oraz są odporne na zarysowania i uderzenia powstające podczas codziennego użytkowania, najlepiej z charakterystycznymi pasami i/lub kolorowymi wzorami.

Do szpitala proponujemy produkty:

Klatka schodowa

Schody są narażone na intensywną eksploatację, aby zachować bezpieczeństwo i wyciszyć hałasy, potrzebujesz mocnych, trwałych i łatwych w utrzymaniu wykładzin o bardzo dobrych właściwościach akustycznych.

Do szpitala proponujemy produkty:

Gerflor

  Administracja

  Aby stworzyć spokojne, przyjazne otoczenie do pracy potrzebujesz trwałych, łatwych w czyszczeniu i utrzymaniu podłóg o ładnym wyglądzie i doskonałej akustyce.

  Do szpitala proponujemy produkty:

  Łazienki i toalety

  Do tych pomieszczeń potrzebujesz trwałych, antypoślizgowych podłóg, które są łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu oraz zapewniają komfort i higienę użytkowania.

  Do szpitala proponujemy produkty:

  Sale operacyjne, laboratoria, Roentgen, rezonans magnetyczny, radiologia

  W tych pomieszczeniach potrzebujesz odpornych na substancje chemiczne i zabrudzenia, łatwych w utrzymaniu oraz trwałych podłóg antystatycznych, aby zapewnić całkowicie profesjonalne i higieniczne otoczenie.

  Do szpitala proponujemy produkty:

  Gabinety lekarskie i zabiegowe

  Aby Ci pomóc stworzyć przyjazną i spokojną amosferę otoczenia w momentach niepokoju, 0ferujemy łatwe w czyszczeniu, higieniczne wykładziny, o doskonałych właściwościach akustycznych oraz odporności na wgniecenia i ścieranie.

  Do szpitala proponujemy produkty:

  Kuchnia, pralnia i szatnie

  To pomieszczenia, w których potrzebujesz higienicznych, łatwych w utrzymaniu i wodoszczelnych podłóg, które są antypoślizgowe i odporne na ścieranie, zapewniające zdrowe, higieniczne i komfortowe wrunki do pracy i przebierania.

  Proponujemy produkty:

  Pokoje pacjentów

  To pomieszczenia, w których potrzebujesz higienicznych, łatwych w czyszczeniu i trwałych podłóg o kojących barwach, aby zapewnić przyjazne otoczenie sprzyjające leczeniu.

  Proponujemy produkty:

  Wykładziny do placówek medycznych i szpitala

  Masz pytania, chciałbyś uzyskać więcej informacji dotyczacych usług, produktów lub omówić szczegóły swojej inwestycji, nie wahaj się, zadzwoń lub napisz do nas - jesteśmy po to aby doradzić Ci na każdym etapie projektu.

  Skontaktuj się z nami teraz