Menu

Wykładziny biurowe i do urzędów:

 

Obszary dużego natężenia ruchu (wejście, korytarze, recepcja, poczekalnie)

To miejsca w którym powstają pierwsze wrażenia, miejsce gdzie potrzebujesz łatwych w czyszczeniu i utrzymaniu oraz trwałych podłóg, które wraz z upływem czasu nadal dobrze wyglądają pomimo dużego natężenia ruchu oraz są odporne na zarysowania i uderzenia powstające podczas codziennego użytkowania, najlepiej z charakterystycznymi pasami i/lub kolorowymi wzorami.

Wykładziny biurowe – proponujemy produkty:

Klatka schodowa

Schody są narażone na intensywną eksploatację, aby zachować bezpieczeństwo i wyciszyć hałasy, potrzebujesz mocnych, trwałych i łatwych w utrzymaniu wykładzin o bardzo dobrych właściwościach akustycznych.

Wykładziny biurowe – proponujemy produkty:

Gerflor

  Łazienki i toalety

  – do tych pomieszczeń potrzebujesz trwałych, antypoślizgowych podłóg, które są łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu oraz zapewniają komfort i higienę użytkowania.

  Wykładziny biurowe – proponujemy produkty:

  Sale konferencyjne, pokoje zebrań

  Do stworzenia atmosfery komfortu oraz inspiracji do dyskusji i pracy potrzebujesz: podłóg mocnych, łatwych w utrzymaniu najlepiej obdarzonych doskonałymi właściwościami akustycznymi.

  Wykładziny biurowe – proponujemy produkty:

  Pokoje komputerowe, serwerownie

  W tych pomieszczeniach potrzebujesz odpornych na substancje chemiczne i zabrudzenia, łatwych w utrzymaniu oraz trwałych podłóg antystatycznych, aby zapewnić całkowicie profesjonalne i higieniczne otoczenie.

  Wykładziny biurowe – proponujemy produkty:

  Pokoje biurowe

  Aby stworzyć spokojne, pzryjazne otoczenie do pracy potrzebujesz trwałych, łatwych w czyszczeniu i utrzymaniu podłóg o ładnym wyglądzie i doskonałej akustyce.

  Proponujemy produkty:

  Kuchnia

  To pomieszczenie, w którym potrzebujesz higienicznych, łatwych w utrzymaniu i wodoszczelnych podłóg, które są antypoślizgowe i odporne na ścieranie, zapewniające zdrowe, higieniczne i komfortowe wrunki do przyrządzania posiłków.

  Wykładziny biurowe – proponujemy produkty:


  Wykładziny biurowe i do urzędów

  Masz pytania, chciałbyś uzyskać więcej informacji dotyczacych usług, produktów lub omówić szczegóły swojej inwestycji, nie wahaj się, zadzwoń lub napisz do nas - jesteśmy po to aby doradzić Ci na każdym etapie projektu.

  Skontaktuj się z nami teraz