Menu

Wykładziny akustyczne

Hałas najlepiej redukować u źródła. Dlatego też wykładziny akustyczne są odpowiednim wyborem w pomieszczeniach w których chcemy go zminimalizować (biura, urzędy, szkoły, a w szczególności pomieszczenia specjalne typu: studia nagraniowe, telewizyjne, radiowe, pokoje do badań słuchu). Wykładziny akustyczne służą do eliminacji odgłosów kroków tj. likwidacji dźwięków uderzeniowych. Zamocowane na całej powierzchni podłogi pochłaniają dźwięk. Są trwałe i odporne na ścieranie oraz łatwe w konserwacji. Wykładziny akustyczne posiadają również doskonałe parametry odporności na wgniecenie resztkowe.
Właściwości akustyczne rozumiemy jako izolację i redukcję. Izolacja akustyczna dźwięków uderzeniowych: dźwięk powstający w pomieszczeniu (hałas otoczenia) jest generowany samoistnie. Redukcja hałasu w pomieszczeniu: dźwięk uderzeniowy z podłogi w pomieszczeniu górnym jest przenoszony przez strop do pomieszczenia poniżej. Jest to najbardziej popularna miara izolacyjności akustycznej.

Tarkett  Forbo  Gerflor - akustyczne

Produkty:

Tarkett

Forbo

Gerflor

Wykładziny akustyczne

Masz pytania, chciałbyś uzyskać więcej informacji dotyczacych usług, produktów lub omówić szczegóły swojej inwestycji, nie wahaj się, zadzwoń lub napisz do nas - jesteśmy po to aby doradzić Ci na każdym etapie projektu.

Skontaktuj się z nami teraz