Menu

Płytki dywanowe Forbo

Forbo

Forbo Flooring jest światowym producentem wysokiej jakości mieszkaniowych i komercyjnych wykładzin podłogowych. Mogą dostarczyć „kompleksowe rozwiązania” dla każdego pomieszczenia, zapewniając wysoką jakość i odpowiedzialność od jednego dostawcy.


Pętelkowa Tessera

dywanowe Forbo

Płytki dywanowe o tradycyjnej budowie pętelkowej zaprojektowano z myślą o zachowaniu estetycznego wyglądu w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak korytarze i hole wejściowe.
Tessera Rippleweave2
Tessera Helix
Tessera Weave
Tessera Format
Tessera Atrium
Tessera Barcode
Tessera Arran
Tessera Inline
Tessera Apex 640
Tessera Create space 1
Tessera Create space 2
Tessera Diffusion
Tessera Teviot
Tessera Layout&outline


Pętelkowa z teksturą Tessera

dywanowe Forbo

Tuftowane płytki zaprojektowane tak, by ich instalacja w dowolnym kierunku umożliwiała nieograniczone rozwiązania dekoracyjne. Nie ma także ryzyka wymieszania płytek z różnych serii produkcyjnych, a odpad poinstalacyjny jest zminimalizowany do 2%.
Tessera Mix
Tessera Circulate


Płytki dywanowe Westbond

dywanowe Forbo

Płytki dywanowe Westbond są synonimem elegancji i luksusu. Dzięki zaawansowanej technologii wytwarzania (‚Fusion Bonded’) powstaje wykładzina o gęstej i zwartej budowie oferująca ponadprzeciętny komfort użytkowania oraz najwyższą jakość.
Westbond Natural
Westbond Ibond Reds
Westbond Ibond Naturals
Westbond Ibond Greens
Westbond Ibond Blues


Płytki dywanowe Flotex Linear

dywanowe Forbo

Flotex Linear oferuje szeroki wybór zarówno klasycznych, jak również nowoczesnych wzorów linearnych, które dostępne są w rolce, płytce lub w obu wersjach. Kolekcja składa się z 5 wzorów: Integrity², Complexity, Stratus, Cirrus i Pinstripe.
Flotex Linear Integrity2
Flotex Linear Cirrus
Flotex Linear Pinstripe
Flotex Linear Stratus
Flotex Linear Complexity


Płytki dywanowe Flotex Linear

dywanowe Forbo

Flotex Colour to niezwykle bogata kolorystycznie kolekcja wykładzin flokowanych, która składa się z odrębnych kolekcji wzorniczych: Metro, Metro Neons, Calgary i Penang. Najbardziej odważne i charakterystyczne są desenie kolekcji Metro Neons. Flotex Colour idealnie sprawdza się w placówkach edukacyjnych, służby zdrowia, użyteczności publicznej, ośrodkach wypoczynkowych i centrach handlowych.

Flotex Colour Artline
Flotex Colour Metro Neon
Flotex Colour Penang
Flotex Colour Metro
Flotex Colour Calgary

Masz pytania, chciałbyś uzyskać więcej informacji dotyczacych usług, produktów lub omówić szczegóły swojej inwestycji, nie wahaj się, zadzwoń lub napisz do nas - jesteśmy po to aby doradzić Ci na każdym etapie projektu.

Skontaktuj się z nami teraz