Menu

Płytki iD Mixonomi

iD Mixonomi to luksusowa wersja płytek winylowych stworzonych przy użyciu najnowocześniejszych procesów i technologii produkcyjnych, dzięki czemu uzyskano wrażenie bardzo realistycznych wzorów abstrakcyjnych. Luksusowe płytki winylowe iD Mixonomi nadają podłogom nowy charakter. Produkuje się je w postaci płytek i paneli o różnorodnych wzorach, kolorach i stylach, a ich modularny format oferuje nieskończone możliwości układania. Stworzona dla architektów i projektantów wnętrz kolekcja modularnych płytek i paneli winylowych iD Mixonomi, daje możliwość pełnej personalizacji wnętrza dzięki 10 formatom i 33 kolorom ( dostępne formaty). iD Mixonomi to kolekcja, która wykracza poza granice standardów i pozwala architektom zaprojektować zupełnie unikalne przestrzenie. Kolekcja modularnych płytek winylowych iD Mixonomi zdobyła nagrodę Red Dot w dziedzinie projektowania produktu za innowacyjne podejście do designu i kreatywne możliwości. Klienci mogą tworzyć własne kompozycje podłogowe, od ponadczasowych wzorów po żywe kolaże, wykorzystując niezliczone możliwości połączeń kształtów i kolorów. Są bardzo atrakcyjnym (dekoracyjnym) materiałem podłogowym w placówkach handlowych, wypoczynkowych, służbie zdrowia i innych segmentach rynku. To produkt łatwy w instalacji i pielęgnacji, mocny i niezwykle trwały.

Tarkett PCV  

Dostępne formaty:
Rectangle, Square, Diamond, Left Herringbone, Right Herringbone, Large Hexagon, Small Hexagon, Large Triangle, Small Triangle, Trapeze (więcej)

Luksusowe płytki winylowe iD Mixonomi

Masz pytania, chciałbyś uzyskać więcej informacji dotyczacych usług, produktów lub omówić szczegóły swojej inwestycji, nie wahaj się, zadzwoń lub napisz do nas - jesteśmy po to aby doradzić Ci na każdym etapie projektu.

Skontaktuj się z nami teraz