Menu

Robex – o nas:

Firma Robex, Robert Gajdak, Andrzej Gajdak Spółka Jawna

Robex jest prywatną polską firmą działająca nieprzerwanie od 1996 r. Mimo trudnego okresu dla branży budowlanej i początkowych problemów kapitałowych, dzięki konsekwencji i solidności zdołaliśmy rozwijać potencjał i ugruntować swoją pozycje rynkową.

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem, montażem i sprzedażą wszelkiego rodzaju podłóg, a w szczególności podłóg z wykładzin obiektowych. (więcej: montaż wykładzin ).Oferujemy również podłogi sportowe i drewniane, posadzki żywiczne oraz podłogi specjalistyczne i wykładziny na tzw. specjalne zamówienie klienta (wzór, kolor i rozmiar). Ponadto świadczymy usługi profesjonalnego mycia i konserwacji wykładzin.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, staramy się jak najstaranniej określić potrzeby klienta, tak aby dokładnie dobrać ofertę do potrzeb inwestora i specyfiki danej inwestycji.

Oferowane przez nas usługi i produkty mają głównie zastosowanie w sferze użyteczności publicznej tj. służbie ochrony zdrowia, szkolnictwie, biurach, hotelach, przemyśle farmaceutycznym, spożywczym i wielu innych. Współpracujemy z wieloma producentami podłóg i chemii budowlanej oraz projektantami i architektami. Ta ścisła współpraca pozwala nam stale podwyższać swoje kwalifikacje i umiejętności oraz szybko reagować na zmieniające się trendy i zapotrzebowania rynkowe.

Zrozumienie potrzeb klienta i dostosowanie oferty do jego oczekiwań to podstawy które towarzyszą nam od początku i są niezmiennymi atutami do dziś. Działalność swoją opieramy na doświadczonej kadrze, profesjonalnym marketingu i stałej linii zarządzania. Obecnie Robex zatrudnia pięć doświadczonych ekip i dział handlowy.

Wszechstronne kontakty, szkolenia oraz współpraca z potentatami na rynku pozwoliły nam na zbudowanie efektywnego zespołu, który pozostaje do Państwa dyspozycji.

Współpracujemy z najważniejszymi i najlepszymi producentami w branży:
         Tarkett,          Forbo,          Gerflor,          Desso,          Burmatex

Wykładziny Tarkett  Wykładziny Forbo  Wykładziny Gerflor

Wykładziny  Burmatex  Wykładziny Desso

Robex

Masz pytania, chciałbyś uzyskać więcej informacji dotyczacych usług, produktów lub omówić szczegóły swojej inwestycji, nie wahaj się, zadzwoń lub napisz do nas - jesteśmy po to aby doradzić Ci na każdym etapie projektu.

Skontaktuj się z nami teraz